076-523 61 80

Rüttchen Tilburg

Vestigingsoverzicht
Mercedes-Benz Personenwagens en bedrijfsauto's


 

Rüttchen Tilburg

Kraaivenstraat 12

5048 AB Tilburg
013 - 595 91 00

customersupport@ruttchen.nl 


Werkplaatsafspraak maken

Occasions bekijken

Routebeschrijving
 




Factuur betalen

Officieel Mercedes-Benz dealer

Mercedes-Benz dealer Rüttchen Tilburg Personenwagens en bedrijfsauto's is officieel Mercedes-Benz dealer in de regio Tilburg, Kaatsheuvel, Udenhout en omgeving. Bij Rüttchen kunt u terecht voor een nieuwe Mercedes-Benz, een groot aanbod gebruikte personenauto's, onderhoud & reparatie aan uw Mercedes-Benz, maar ook originele onderdelen. Graag verwelkomen wij u aan de Kraaivenstraat 12 in Tilburg. 


Openingstijden Rüttchen Tilburg

 Showroom personenauto's  Showroom bedrijfswagens
Maandag 08.00 - 18.00 Maandag 08.00 - 18.00
Dinsdag 08.00 - 18.00 Dinsdag 08.00 - 18.00
Woensdag 08.00 - 18.00 Woensdag 08.00 - 18.00
Donderdag 08.00 - 18.00 Donderdag 08.00 - 18.00
Vrijdag 08.00 - 18.00 Vrijdag 08.00 - 18.00 
Zaterdag 09.00 - 17.00 Zaterdag 09.00 - 12.00



Verkoop personenwagens            

Rene Wilhelm

Verkoopadviseur
rene.wilhelm@ruttchen.nl

Eric Debbaut

Verkoopadviseur
eric.debbaut@ruttchen.nl

Koen van der Pas

Verkoopadviseur
koen.vd.pas@ruttchen.nl

Herbert Vriends

Verkoopadviseur
06-51386619
herbert.vriends@ruttchen.nl

Wesley Boor
Verkoopadviseur

06-25743591

wesley.boor@ruttchen.nl

 


Verkoop bedrijfsauto's 

Koen de Jong

Verkoopadviseur
06-55177887
koen.d.jong@ruttchen.nl

Bart Brouwer
Verkoopadviseur

06-12968458

bart.brouwer@ruttchen.nl