076-523 61 80

Rüttchen Breda 

Vestigingsoverzicht
Mercedes-Benz Personenwagens
 

Rüttchen Breda

Ettensebaan 34

4814 NN Breda
076 - 564 24 00

customersupport@ruttchen.nl 

 
Werkplaatsafspraak maken

Occasions bekijken

Routebeschrijving





Factuur betalen 

Officieel Mercedes-Benz dealer

Mercedes-Benz dealer Rüttchen Breda Personenwagens is officieel Mercedes-Benz dealer in de regio Breda, Oosterhout, Roosendaal en omgeving. Bij Rüttchen kunt u terecht voor een nieuwe Mercedes-Benz, een groot aanbod gebruikte personenauto's, onderhoud & reparatie aan uw Mercedes-Benz, maar ook originele onderdelen. Graag verwelkomen wij u aan de Ettensebaan 34 in Breda. 


Openingstijden Rüttchen Breda

Showroom

  • Maandag 08.00 - 18.00

  • Dinsdag 08.00 - 18.00

  • Woensdag 08.00 - 18.00

  • Donderdag 08.00 - 18.00

  • Vrijdag 08.00 - 18.00

  • Zaterdag 09.00 - 17.00

  • Zondag 12.00 - 17.00 


Verkoop personenwagens

Daniel Vermeulen

Verkoopadviseur
06-30721011
daniel.vermeulen@ruttchen.nl 

Willem Bastiaansen

Verkoopadviseur
06-54282012
willem.bastiaansen@ruttchen.nl

Jurgen van Ginneken

Verkoopadviseur
06-20817289
jurgen.v.ginneken@ruttchen.nl 

Dennis Kruitwagen

Verkoopadviseur
06-51429960
dennis.kruitwagen@ruttchen.nl

Shaula de Jong

Junior verkoopadviseur
06-11628481
shaula.d.jong@ruttchen.nl

Marcel Nederveen

Verkoopadviseur
06-13574219
marcel.nederveen@ruttchen.nl

Sander Rozenberg
Verkoopadviseur
06-53997319

sander.rozenberg@ruttchen.nl 
Tymon Pool

Verkoopadviseur
06-13396143
tymon.pool@ruttchen.nl

Fernand Verhoeven

Verkoopadviseur
06-29099486
fernand.verhoeven@ruttchen.nl

Remko van der Star

Verkoopadviseur
06-22924681
remko.vd.star@ruttchen.nl

Jack Delhez

Verkoopadviseur
06-30721004
jack.delhez@ruttchen.nl

Paul Hooper

Verkoopadviseur
06-20816557
paul.hooper@ruttchen.nl