076-523 61 80

Rüttchen Den Bosch

Vestigingsoverzicht
Mercedes-Benz Personenwagens en bedrijfsauto's 
 

Rüttchen Den Bosch

Zandzuigerstraat 13

5222 AH 's-Hertogenbosch
073 - 640 44 00

customersupport@ruttchen.nl 

 
Werkplaatsafspraak maken

Occasions bekijken

Officieel Mercedes-Benz dealer

Mercedes-Benz dealer Rüttchen Den Bosch Personenwagens en bedrijfsauto's is officieel Mercedes-Benz dealer in de regio Den Bosch, Boxtel, Kerkdriel en omgeving. Bij Rüttchen kunt u terecht voor een nieuwe Mercedes-Benz, een groot aanbod gebruikte personenauto's, onderhoud & reparatie aan uw Mercedes-Benz, maar ook originele onderdelen. Graag verwelkomen wij u aan de Zandzuigerstraat 13 in Den Bosch. 


Openingstijden Rüttchen Den Bosch

Showroom personenwagens
Maandag 08.00 - 18.00

Dinsdag 08.00 - 18.00
Woensdag 08.00 - 18.00
Donderdag 08.00 - 18.00
Vrijdag 08.00 - 18.00
Zaterdag 09.00 - 17.00

Showroom bedrijfsauto's 
Maandag 08.00 - 18.00

Dinsdag 08.00 - 18.00
Woensdag 08.00 - 18.00
Donderdag 08.00 - 18.00
Vrijdag 08.00 - 18.00

Zaterdag 09.00 - 12.00


Verkoop personenwagens

Ruben Bekkers
Verkoopadviseur
06-51430451

ruben.bekkers@ruttchen.nl              

Jeroen Wiesenekker

Verkoopadviseur
jeroen.wiesenekker@ruttchen.nl

Erik Piek
Junior verkoopadviseur
06-54355993
erik.piek@ruttchen.nl
Wim Verdoorn
Verkoopadviseur

06-53658989

wim.verdoorn@ruttchen.nl


Verkoop bedrijfsauto's 

Patrick van Hoppe
Verkoopadviseur vans

patrick.v.hoppe@ruttchen.nl

Tim de Vries
Verkoopadviseur trucks

06-46328059

tim.d.vries@ruttchen.nl

Berry Gijsbers
Verkoopadviseur Vans

06-51853483

berry.gijsbers@ruttchen.nl

Pim van Alebeek
Verkoopadviseur Vans

06-22043958

pim.v.alebeek@ruttchen.nl